Feest van de Geest – 14 t/m 25 mei
Van Hemelvaartsdag (14 mei) t/m Tweede Pinksterdag (25 mei) vieren we in Delft, evenals twee jaar geleden, het ‘Feest van de Geest’. De expositie is van 13:00-17:00 op de volgende dagen: donderdag 14 mei (Hemelvaartsdag), zaterdag 16 mei, zondag 17 mei, zaterdag 23 mei, zondag 24 mei (1e Pinksterdag), maandag 25 mei (2e Pinksterdag). De kerk is geopend voor alle belangstellenden!
In 13 kerkgebouwen exposeren 13 kunstenaars hun werk, geïnspireerd op het (landelijke) thema ‘Elkaar verstaan’. Uiteraard doen we in de Lutherse kerk /Kerk aan het Noordeinde ook weer mee. In de Kerk aan het Noordeinde zal kunstenaar Hella van Ockenburg haar werk tonen. Zij maakt kleurrijke werken waarin bijvoorbeeld de Toren van Babel te herkennen is. Ook bruggen spelen in haar werk een bijzondere rol. Daarnaast zal zij mogelijk nog wat ander, kleiner werk exposeren.
Vrijwilligers gezocht:
Tijdens de expositie is de Lutherse Kerk open voor iedere belangstellende. De kerk is op de genoemde middagen een gastvrij gebouw, waar mensen kunnen binnenlopen, hartelijk worden ontvangen, en een kopje koffie of thee kunnen krijgen. Wij zijn nog op zoek naar vrijwilligers. Opgeven kan bij Mechteld van Doornik, coördinator Feest van de Geest voor de KahN/Lutherse Kerk: via mechteld.vandoorninck@gmail.com of 06-14366534